1950 ‘den  günümüze …

Güler Kuruyemiş 1950 yılından bu yana kuruyemiş, baharat, kurutulmuş sebze ve meyveler, şekerlemeler, bitkisel ürünler alanında hizmet veren köklü bir markadır.

Yülerce ürün hijyenik ortamlarda ve uzman ellerde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.Kendimizin tüketmediği hiç bir ürünü sizlerin beğenisine sunmuyoruz.

Çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve çoğunluğu yerli üretim çeşitleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumuz.Yüzlerce çeşit ürünü binlerce çeşit müşterimize güvenle ulaştırıyoruz.

1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Hayat en doğal haliyle…

Başta baharat, bitkisel , kuruyemiş ve kuru meyve olmak üzere lezzetli ve sağlıklı gıda ürünlerinin dijital kanalda ve perakende mağazalarımızda satışını gerçekleştiriyoruz.

 

Doğal yiyecekler olan kuruyemiş ve kuru meyvelerin en kaliteli, en uygun fiyatla profesyonelce piyasaya sunulmasını sağlayarak taleplere karşılık vermek ve markamızla sektörde itibarlı bir yer edinmek.

 
Misyonumuz

 

İstikrarlı bir hizmet ve kalite anlayışıyla birlikte fiyatta da uygun ve istikrarlı bir seviyede hizmet vermek.
Güvenilir, kaliteli, lezzetli ve hijyenik bir marka olarak sektörün öncülerinden olmak.

 
Vizyonumuz